Висок Квалитет на рачно изработени DIY Примарна Боја Коноп Јаже на Ѕид Декорација Јаже 100Y се Тркалаат Еко-Пријателски Евтини

Висок Квалитет на рачно изработени DIY Примарна Боја Коноп Јаже на Ѕид Декорација Јаже 100Y се Тркалаат Еко-Пријателски Евтини

Достапно за нарачка
DEN 126.24
Достапност:


Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лошо мислење, ако имате било какви quesiton,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.

За производот

боја:
Коноп Јаже
Тип На Производ:
Кабли
Материјал:
100% Коноп
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Дијаметар:
за 2mm
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Техника:
Плетенка
Број На Модел На:
032-3
Употреба:
DIY

Избор на клиент