ГОЛЕМ ДЕЛ ЦЕНА 1000pcs Мали Јасно Поли Ziplock Густа Пластика Reclosable Патент Кеси 4x6cm
Новак - 12 %

ГОЛЕМ ДЕЛ ЦЕНА 1000pcs Мали Јасно Поли Ziplock Густа Пластика Reclosable Патент Кеси 4x6cm

Достапно за нарачка
DEN 1599.36
DEN 1407.00
Достапност:


Добредојдовте Во Мојата Продавница
ГОЛЕМ ДЕЛ ЦЕНА 1000pcs Мали Јасно Поли Ziplock Густа Пластика Reclosable Патент Кеси 4x6cm
Descr iption
Објектот Количество 1000 PCS /многу
Точка Бр.
Подарок Перница 356
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Јасно Боја
Објектот Околу Големина
4x6 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Други Стил Кеси

За производот

Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ziplock торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
KoMee
Производот:
Накит Пакување Торба
Употреба:
накит за подарок
Големина:
4x6cm
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Дебелина:
0.2 мм
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Користат за:
Накит Git Пакување Копчето Пошта

Избор на клиент