17pcs NT40-OZ25-М16. Прецизност Мелничката Collet Чак Арбор Постави Алатка Носителот 7:24/ISO40 Со Клуч CNC Мелничката Струг Алатки
Новак - 15 %

17pcs NT40-OZ25-М16. Прецизност Мелничката Collet Чак Арбор Постави Алатка Носителот 7:24/ISO40 Со Клуч CNC Мелничката Струг

Достапно за нарачка
DEN 10160.16
DEN 8636.00
Достапност:


Карактеристики : Материјал : 40 Cr легиран челик NT40-OZ25-15 PCS 7 : 24/ ISO40 прецизност мелничката чак поставите Collet чак големина : 3/4/5/6/8/10/12/14/16/18/20/21/22/24/25мм Голема обработка и парична казна одлуки. Погодна за воена вежба железен кревет,мелница,струг,процесот .

За производот

Број На Модел На:
NT40-OZ25
Примена:
Мелничката/Здодевен/Дупчење/Допирање
Материјал:
40Cr Легиран челик
OZ25 Collet Големина:
3/4/5/6/8/10/12/14/16/18/20/21/22/24/25мм
Precisioin:
0.005 mm
Состојба:
Бренд Нови
Тип:
NT40-OZ25-17Pcs
Тежина:
4.5kg
Пакет:
пластична кутија
кодот на производот:
15-ОЗ-JTT-17

Избор на клиент