100Pcs Нерѓосувачки Челик Пица Нож Двојно Тркала Плоча Машина Година Креативни Кујнски Нож За Пица Тесто Макарони Тесто
Новак - 6 %

100Pcs Нерѓосувачки Челик Пица Нож Двојно Тркала Плоча Машина Година Креативни Кујнски Нож За Пица Тесто Макарони Тесто

Достапно за нарачка
DEN 6144.00
DEN 5775.00
Достапност:


100% сосема нов и висок квалитет
Се користи за намалување на пица, тесто, тестенини, колачи, итн. Добар кујнски нож.
Нерѓосувачки челик материјал може да биде стабилна и трајни, анти-корозија и не деформација.
Двојно тркала дизајн, вклучувајќи и нормално тркало и креативна чипка тркала, погоден за вас да се намали на пица повеќе убаво.
Предмет Тип : Пица Нож
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Примена : Пица, Тесто, Тестенини, Колачи Сечење, итн.
Дизајн Елементи : Двоен Тркала, Чипка Тркала
Големина : 17.5*7.5 cm/6.9*во 2.9 (L*W)
Тркала Дијаметар : 4cm/1.6 во
Боја : Сребрена
Пакет Се Вклучени : 1* Пица Нож

За производот

Тип:
пица алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Пица Алатки Тип:
Пица Секачи & Тркала
Број На Модел На:
a115

Избор на клиент