50pcs Топла Продажба Новите Ласерски Сече Прекрасната Морска Школка Име Место Картички Табела Картички Свадба Декорација Suplies Бесплатен Превозот
Новак - 15 %

50pcs Топла Продажба Новите Ласерски Сече Прекрасната Морска Школка Име Место Картички Табела Картички Свадба Декорација Suplies

Достапно за нарачка
DEN 623.52
DEN 530.00
Достапност:


50pcs Топла Продажба Новите Ласерски Сече Прекрасната Морска Школка Име Место Картички Табела Картички Свадба Декорација Suplies Бесплатен Превозот
Тип : Партија Декорации
Technic : Ласерски Сече
Материјал : 220g Бисер Хартија
Пакување : 50pcs/Торба
Големина : 90x110mm
Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!
а). Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.
б). Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
c). Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена. EMS времето за испорака е за 7-29 days. Пост Воздух Пошта Испорака време е за 15-39days. DHL, бидејќи во моментов со батерија само испратија 46 земји, DHL не пристигнат ние ќе испрати ЕМС или поштенска.
Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија. Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата.
d). Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
Сите е-мејл ќе бидат одговорени во рамките на нашите работното време (Пекинг време : 9 : 00-23 : 00).
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!

За производот

боја:
Бренд Име:
Fancylace
Број На Модел На:
табела картичка
Материјал:
220g Бисер Хартија
Големина:
90x110mm
Technic :
ласерски сече
Пакување:
10 компјутери/торба
испорака:
ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
дизајн:
Љубов Птица
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
occation:
Партија Настан
кориснички:
Ласерски Сече Windbell Пеперутка И Име На Место Картички

Избор на клиент