Новиот Дизајн 24pcs/многу x 30ml dropper шише, јасно стаклено шише dropper, 30cc 1oz стаклен контејнер за етерични масла, e течни употреба
Новак - 5 %

Новиот Дизајн 24pcs/многу x 30ml dropper шише, јасно стаклено шише dropper, 30cc 1oz стаклен контејнер за етерични масла, e течни

Достапно за нарачка
DEN 1190.40
DEN 1131.00
Достапност:


Точка Име : 30ml килибар стаклено шише со dropper, 1 мл стаклено шише dropper
Шише дијаметар : 27mm
Вкупна висина : 116mm
Максимална печатење висина на шишето : 70mm
Капацитет : 30 мл , 1 мл, 30 cc
Материјал на шишето : чисто стакло
Материјал на пластични јака : алуминиум јака
Компонента : 1 set = 1 шише + 1 dropper + стакло pipette
На шише може да се користи за широк индустрија како етерични масла, лабораториски тест, e lquid, и др..
Ве молиме имајте предвид, за пост-пошта, еден пакет не може да биде повеќе од 2kg, поради тоа, со цел да се овозможи да се во можност да го нарачате многу многу во една цел, ние пишуваме на еден многу на телесната тежина во 0,1 кг, вистински еден е за 0.9 кг.
Ако вашата нарачка количина е повеќе од 3 делови, ние ќе ја испратите вашата нарачка од express за слободен ако сте во Западна Европа, САД, хонг конг, Тајван, АУ, Нови Zealands, Мексико, Канада, југоисточна Азија, Јапонија, Кореја и вашата адреса не е далечинскиот. За други места, можеби ќе треба да платат малку екстра такса ако сакате ни да брод од експрес.

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30 ml, 1 oz, 30 cc
Број На Модел На:
GDT2780
Капацитет:
30 мл, 1 мл, 30 cc
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски,Акции
Име:
стаклено шише со dropper
Стаклено Шише Боја:
Избриши/Транспарентен
Dropper боја:
злато,сребро,мат сребро,
Употреба:
мирис, суштината, течни,
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
шише големина:
27*80mm

Избор на клиент