За ASUS A15HC Лаптоп ПЛОЧА РЕВ 2.0 НЕ-integrated РАБОТИ СОВРШЕНО

За ASUS A15HC Лаптоп ПЛОЧА РЕВ 2.0 НЕ-integrated РАБОТИ СОВРШЕНО

Достапно за нарачка
DEN 5872.80
Достапност:

Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.Вашето задоволство е наша цел. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи . Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.
ГАРАНЦИЈА
1. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме .Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница .

За производот

Пристаништа:
Мини USB,Wifi,Ethernet,USB 2.0,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
KOOLASON
Почетен Датум:
2013
Чипсет:
Intel H87
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
Број На Модел На:
A15HC
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Чипсет Производител:
Intel
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно

Избор на клиент