Одри Hepburn Ѕид Налепница Одри Hepburn Ѕид Decal DIY Дама Ѕид Decors Отстранлив Ѕид Декорација Намали Винил Налепници M47
Новак - 11 %

Одри Hepburn Ѕид Налепница Одри Hepburn Ѕид Decal DIY Дама Ѕид Decors Отстранлив Ѕид Декорација Намали Винил Налепници M47

Достапно за нарачка
DEN 767.52
DEN 683.00
Достапност:


[size]
Ширина : 40cm, Висина : 55cm
Ширина : 56cm, Висина : 77cm
[default color]
црна
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

За производот

боја:
црна, бела, црвена, розова, меки розова, жолта, портокалова, голи, зелена, светло зелена, нане, сина, светло сина, темно сина, виолетова, светло виолетова, чоколадо, кафеава, сива, светло сива, златна, сребрена
Големина:
40x55cm, 56x77cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
IWM047
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
IWALLSTICKERS

Избор на клиент