Нова Жешка Свадба Накит Камен Јака Ѓердан Мода Трендовски Жените ААА+ Кубни Циркони Pendant Ѓердан Партија Подарок(X0102)
Новак - 14 %

Нова Жешка Свадба Накит Камен Јака Ѓердан Мода Трендовски Жените ААА+ Кубни Циркони Pendant Ѓердан Партија Подарок(X0102)

Достапно за нарачка
DEN 548.16
DEN 471.00
Достапност:


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит синџири ѓердани Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен, ААА кристал Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Злато позлатен : Три пати Злато позлатен Пакет Содржина : 1 синџир, 1 pendant, , Хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
X0102
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
dishana
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
На Pendant ѓердан тип:
100% Сосема Нов Кристал накит
Метал Тип:
18K Вистински Злато Позлатен и Вистински Platinum Позлатен
Животната Средина Standa:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Вкупната Тежина:
5grams(приближно)
pendant Големина :
18mm*16mm
Mainstone:
Висок квалитет јасно Кубни Камен Циркони
Гем Намали:
врвен квалитет на осум Срца и осум стрели кубни циркони
Повод:
Ангажирање,најдобри пријатели подароци,Партија,Секојдневно Носат за Статистика,Годишници

Избор на клиент