3pcs Мини Голф Putters Голф Клубови,clubes де голф со гума putter главата и костец,и челик вратило, 6 бои,custom size
Новак - 9 %

3pcs Мини Голф Putters Голф Клубови,clubes де голф со гума putter главата и костец,и челик вратило, 6 бои,custom size

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
DEN 1310.00
Достапност:


3pcs Мини Голф Putters Голф Клубови,clubes де голф со гума putter главата и костец,и челик вратило, 6 бои,custom size
материјал :
ubber зафат и гума главата, хром-молибден челик вратило. боја : жолта,црвена,зелена,сина,црна и портокалова големина на :
24",27",29",31",33",35",ние ви препорачуваме 2 4"и 27"за childen,29" inche за тинејџер,31",33",35"за возрасни, ( ве молиме љубезно ни остави порака за големината ви треба. или ние ќе случајно send. )
тежина : 0.5 kg/еез пакување листа : 3pcs во тетрапак
> Двојно обемот на напад, погоден за лево раце palyer и право раце играч
>материјал е еколошки не-токсични
>Трајни нерѓосувачки челик, светли бои и со различни димензии, погодна за луѓе на сите возрасти, да ви помогне да се игра и да уживате во вашиот голф игра.

За производот

боја:
Мешани Бои
Клуб Тип:
Putter
Вратило Материјал:
Челик
Умешност:
Право Раце
Flex:
R
Бренд Име:
CRESTGOLF
Пол:
Унисекс
подарок:
слободно испратете шарени топче за голф
Пол:
и мажите и жените,и јуниори
Количина:
3pcs
Функција:
обичај големина , па ве молиме љубезно ни остави порака abou големина
Умешност:
и левата и десната рака

Избор на клиент