најдобри батеријата бренд Бесплатен превозот 3.7 V литиум полимер батерија од 2000 mah 123545 јазик navigator Мобилни DVD
Новак - 27 %

најдобри батеријата бренд Бесплатен превозот 3.7 V литиум полимер батерија од 2000 mah 123545 јазик navigator Мобилни DVD

Достапно за нарачка
DEN 427.68
DEN 312.00
Достапност:


Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,
Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!
Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!
Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!
Имајте пријатен ден. Ви благодариме.
Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 12 mm (H)*35 mm (W)*45 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 2000m Ah
Модел : 123545
Капацитет : 2000 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 45 MM 35 MM ширина дебелина 12 MM
Карактеристики
1.100% Сосема Нов батеријата
2 .Високо квалитетни и издржливи
3.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.
*Шест месеци гаранција за гаранција.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.
Зошто да изберете нас
1.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.
2.Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.
3.3 продажни тимови и 5 КК и по-сервис тимови.Најдобри за Вас.
4.Одличен квалитет,конкурентни цени.
5.Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.

За производот

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
2000 mAh
Број На Модел На:
123545
Компатибилен Бренд:
Леново
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li - полимер

Избор на клиент