ЗАПОЧНЕТЕ со ЛОСТ ОДГОВАРА за Хонда CRF50 Z50 XR50 C70 CT70 CL70 XL70 CT90 ST90

ЗАПОЧНЕТЕ со ЛОСТ ОДГОВАРА за Хонда CRF50 Z50 XR50 C70 CT70 CL70 XL70 CT90 ST90

Достапно за нарачка
DEN 911.52
Достапност:

ЗАПОЧНЕТЕ со ЛОСТ ОДГОВАРА за Хонда CRF50 Z50 XR50 C70 CT70 CL70 XL70 CT90 ST90 Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена

За производот

Објектот Тежина:
450g
Специјални Функции:
Рефлектор
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Објектот Висина:
15cm
Зафатнина (ml):
50-90CC
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
CRF50 Z50 XR50 C70 CT70 CL70 XL70 CT90 ST90
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Железо

Избор на клиент