HDMI да CVBS HDMI Видео Конвертор, снимање на аудио видео од HDMI да HDMI или YPBPR ,hdmi рка поддржува HDCP протокол Бесплатен превозот
Новак - 5 %

HDMI да CVBS HDMI Видео Конвертор, снимање на аудио видео од HDMI да HDMI или YPBPR ,hdmi рка поддржува HDCP протокол Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 2879.52
DEN 2736.00
Достапност:

HDMI да CVBS HDMI Видео Конвертор, снимање на аудио видео од HDMI да HDMI или YPBPR ,hdmi рка поддржува HDCP протокол Бесплатен превозот HDMI да CVBS/HDMI Конвертор Предност од 1.Поддршка PAL/NTSC формат 2. За да се заобиколат HDMI излез 3.Зумирате/одзумирате функција 4.Да identificate HDCP 5.Compatiable со HDMI1.3 6.Метал штит, со висок квалитет и добри коментари од клиенти Спецификација : Точка Име : HDMI да CVBS+HDMI Конвертор Текст : HDMI x1 Излез : CVBSx1, HDMI x1 HDMI Iutput Формат : 720 [email protected]/60 HZ, 1080 [email protected]/60 HZ HDMI Излезен Формат : 480 I/576 I/480 P/576 P/720 [email protected]_60 Hz/1080 [email protected]_60 Hz/1080 [email protected]_60 Hz CVBS Текст Формат : PAL/NTSC_M/NTSC4.43/SECAM/PLA-М/PAL-N Надворешно Напојување : 5 V DC/1 A Штит : Метал Тежина : 0.5 KG Димензија : 21.5x55x15 CM Ограничена Гаранција : 1year Содржина во Пакет : 1x HDMI да CVBS+HDMI Конвертор 1x Power Адаптер 1x User Упатство
. Alipay, Запад Унија, TT, кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние не нудиме било локалните магнети. Ние брод на повеќето земји низ светот. Цел ќе биде предаден, и да излезе со 1-7 работен ден откако исплата е расчисти.
.Ние нудиме на објектот може да бесплатен превозот од Кина Пост-Mail или Хонгконг се Регистрирате Mail. Обично, тоа треба 15-25 работни дена на главна дестинација на светот.
.UPS-от, DHL, Fedex или ЕМС се исто така достапни по потврди со продавачот. Ние ќе го испрати на цел пакет во време, така што да се направи ќе ја добијат на време.Пред да го испратите, сите пакети ќе бидат проверени повторно за да се обезбеди нивната perfectibility. Обично, на олово-време е од 2 до 5 дена да се најголемите земји во светот.
.За да се избегне било обичај давачки прашање, Ние ќе го одбележи нашата пакет како "подароци" и се обидуваме се потрудиме да ви помогне ако има било особено барање, ве молиме да забележите кога ќе ги нарачате.За да се избегне било кој квалитет на проблемот, сите производи се во добар квалитет и под строга проверка пред да се испраќаат
.Сите стока гаранција за квалитет во 1month по купувачот примените и ние ќе обезбеди поправка на тоа слободни. На враќање превозот треба да се плати од страна на купувачот.
.Ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакаат да се вратат. Мажите го направија дефекти не е гаранција.ве Молиме љубезно им помогне да се остави Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас, ако ви се задоволи со достава на стока.
.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, ако не се задоволи со стоката. ние ќе се потрудиме да се реши прашањето.
.Ако сте повторно продавачот кои сакаат купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас. Ние ќе ви дадат нашата конкурентна цена и услуга за вас.

За производот

Должина на кабел:
0.2 m
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
HDMI да CVBS HDMI
Бренд Име:
KASSEXUN
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент