Мојата монета ѓердан Пеперутка 33mm монети диск за Жени одговара 35mm монета за носител со 80см мушка синџир 6 стил може да избере MICP96-101*2
Новак - 30 %

Мојата монета ѓердан Пеперутка 33mm монети диск за Жени одговара 35mm монета за носител со 80см мушка синџир 6 стил може да избере

Достапно за нарачка
DEN 952.32
DEN 667.00
Достапност:


Рамката & Монета Носителот материјал е zine легури ,на синџир материјал е од нерѓосувачки челик .
Модерен дизајн и висок квалитет
Боја : Сребрена/Gold/Розово злато
Количина за овој оглас : 2 парчиња монета носителот + 2 парчиња монета + 2 парчиња синџир
Состојба : Нова
Употреба : Промотивни подароци,сувенири
Тип : Занает Сувенири
Место на Потекло : Кина (копно)
Подолу е примерок :

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
diylocket
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Должина:
80cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Број На Модел На:
1
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент