TAOTOP9010-1 1m *10m Популарните Црвени Очи Череп вода трансфер филм Ширина хидро графички филм
Новак - 22 %

TAOTOP9010-1 1m *10m Популарните Црвени Очи Череп вода трансфер филм Ширина хидро графички филм

Достапно за нарачка
DEN 1344.00
DEN 1048.00
Достапност:

Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во . Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво,
керамика и метал. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,
ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?
Да, можете да поседувате нашите примероци на локално ниво, може да ни e-mail на вашиот простор, тогаш ние ќе ја извести каде и кој може да се јавите за да се добие примероци. Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика.
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис. Тоа не зависи само од вашата цел количина, но исто така ставката што сте ја резервирале.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Можете да стигнат до мене преку E-mail , whatsapp : +8618058421257 5. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе.
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. една ролна спакувани во картонска со налепница,
·o Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
·o треба да се плати нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·o Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.

За производот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
1m
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
iTAATOP
Објектот Ширина:
1m
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
Објектот Должина:
10m
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
pva филм

Избор на клиент