24V 8Ah 6S4P 18650 Батерија li-ion батерија 25.2 v 8000mAh електричен велосипед мотор /електрични/литиум јонска батерија пакет+ 2A Полнач

24V 8Ah 6S4P 18650 Батерија li-ion батерија 25.2 v 8000mAh електричен велосипед мотор /електрични/литиум јонска батерија пакет+

Достапно за нарачка
DEN 3146.40
Достапност:

Батерија 18650 стабилност е многу добар, широко се користат во главните електронски полиња.1 должина 150mm 3 : Номинална испуштање струја : ≤10 A 4 : максимум моментален струја : 40 A 5 : Максимум оперативни струја : 15 A 6 : Производот е изградена-во батеријата, на излез од само две линии, како што се влез и излез имаат други барања може да контакт со сопственикот, погоре е стандардно превозот параметри [Производ] физички сајтот : Почитувани купувачи : Здраво, Добредојдовте на вас! Ова е Liitokala и Vari Core две мулти-функција на Полначот И на батеријата пакет Aliexpress дистрибутер продавница! Производите се испратени директно во фабриката.2 V номинална цена Номинален напон : 24 V Влезен напон : 25. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување ако е можно). Гаранција 1. Во СВЕТОТ. Добредојдовте најголемиот дел нарачки, ве молиме да бидат слободни да контакт со сервисот. Додатоци доаѓаат со гаранција.2 V Излезен напон : 16. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Ние се чека за вашето барање 24 часа на ден. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот). ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
[Производ Параметри Превозот листа : 1, 24 v (25. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата.2 V Батерија Капацитет : 8 Ah Надворешниот дијаметар : 110*82*67mm (6 Серија 4 и) 1. Оригиналниот автентични за ставање во промет, со висок квалитет! Ние, исто така претставниците на големите брендови 18650 литиум батерии, 100% земјата на потекло на увозот : NCR18650 B, INR18650-25 RM, INR18650-30 Q, HG2, HE2, HE4, VTC4 и така натаму. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца. ви благодарам многу!
. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор.2 V 3 : Полнење на струјата : ≤4А - [] батеријата празнење услови : 1 : Излез 18 линии, должина 150mm, црвена и црна секој 2 : Внесете го штекер линија доведува до 2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите погоре-политика предмети наведени по нарачување на aliexpress! Наплата 1. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. Вашето мислење ќе ни ги охрабри да го направи тоа подобро во иднина.2 kg Внатре со заштитна коло : overcharge, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита на Пакување : Сина ПВЦ [] На полнење на батеријата услови : 1 : потребата за посветен литиум батерија полнач; постојан струја; 2 : Полнење напон : 25. Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Оставете Full-Ѕвезда И Добар Фидбек За Нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

За производот

Бренд Име:
VariCore
Големина:
110*82*67mm
Напон:
25.2V
Тип:
Li-Ion
Тежина:
1.2KG
Број На Модел На:
25.2 V 8A
Номиналниот Капацитет:
8000MAH
Примена:
електрични алатки

Избор на клиент