10PCS Слободни Ева Јапонија Песоци Хартија за Брусење Добар Квалитет Нокти Професионални 100/180 Црна Зебра Половина Месечината Нокти Датотека за Салонот
Новак - 7 %

10PCS Слободни Ева Јапонија Песоци Хартија за Брусење Добар Квалитет Нокти Професионални 100/180 Црна Зебра Половина Месечината

Достапно за нарачка
DEN 151.20
DEN 141.00
Достапност:

10 PCS Слободни Ева Јапонија Песоци Хартија за Брусење Добар Квалитет Нокти Професионални 100/180 Црна Зебра Половина Месечината Нокти Датотека за Салонот Големина : 17.8x2.9x0.4cm Пакет : 10pcs/многу Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен. Повод : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури 2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн. 3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон за користење на најчесто поставувани ПРАШАЊА П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена? А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ја нас, ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме. П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница? A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас. Како да се Плати за цел? Ние прифаќаме Alipay тука, Visa и Master card, Credit Card, Банкарски Трансфер, Western Union, Moneybookers . Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure процесор ЗАЧУВАМ. 2. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Кога ќе брод мојата цел? 1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. 2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.Тука е shiping време од Кина, Воздухот Пост (Забелешка : на ден meas работен ден) shiping За Условите : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 4. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума ., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена. Нашите начело е да се направи долго бизнис со вас и задоволни со вас,ние гарантираме дека нашите производи ќе се сретне со Точни информации и Описи.

За производот

Тип На Објект:
нокти датотека
Големина:
professional nail files
Број На Модел На:
нокти датотека блок
Напон:
None
Материјал:
Дрво
Количина:
1
Големина:
17.8x2.9x0.4cm
Is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични & Sandpaper & Сунѓерот
Тип На Објект:
нокти датотека
Број На Модел На:
професионални нокти датотеки
Количина:
10pcs/многу
Стил:
Црна Semilune Помине Уметност Датотеки
Функција:
Нокти Датотека 100/180
Материјал:
Sandpaper пластика

Избор на клиент