Најдобри Роденденски Подарок Нов Подарок Beyblade Метал Фузија Се Борат Мајстори Моќ Проектил Црна Бренд-Нови
Новак - 10 %

Најдобри Роденденски Подарок Нов Подарок Beyblade Метал Фузија Се Борат Мајстори Моќ Проектил Црна Бренд-Нови

Достапно за нарачка
DEN 240.48
DEN 216.00
Достапност:


Нов Подарок Beyblade Метал Фузија Се Борат Мајстори Моќ Проектил Црна Бренд-Нови Бесплатен Превозот
Карактеристики :
Beyblade жиро моментално е многу популарна и играчки, возрасни и деца се многу убави на играње. На жиро ентузијасти, генерално, имаат неколку од нивните сопствени жиро, можете да изберете според своето разбирање и љубов. Во исто време, добра битка Beyblade жиро треба добар проектил сила и моќ фрлач, тоа може да се подобри борбата против.
Зголеми вашиот Beyblade супер-ротација способност, победи вашиот сиромашните противник. Кул!
Нека ви се бори да стане голем, победи на играта.
Мислам дека ќе ви се допадне.
Најдобар подарок за деца и пријател.
Возраст за : 5+
Пакет се вклучени :
100% Сосема Нов
1x Beyblade Проектил Зафат
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.Ако може да се't добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако може да се't get нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Број На Модел На:
Нови
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години
Пол:
Унисекс
Име:
Бренд Нови

Избор на клиент