TELEYI Црна црвен Велосипед џерси Мажите Велосипедизам облека Пролет Машки MTB Ropa Ciclismo Maillot Долг Ракав Кошула MTB Велосипед возење Врвот
Новак - 13 %

TELEYI Црна црвен Велосипед џерси Мажите Велосипедизам облека Пролет Машки MTB Ropa Ciclismo Maillot Долг Ракав Кошула MTB Велосипед

Достапно за нарачка
DEN 954.24
DEN 830.00
Достапност:

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температурата и влажноста на воздухот и испуштање пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Пакетот Вклучува :
1 Piece x Велосипед Џерси
Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Материјал : Џерси : 100% Полиестер панталони : 80% Полиестер&20% lycra COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Функција : Брзо сушење 1.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Микрофибер
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Број На Модел На:
Мажите Велосипедизам Долго Џерси Врвот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
TELEYI
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Избор на клиент