Kingsons 13.3 15.4 инчен Лаптоп Чанта Водоотпорен Жените Crossbody Кеси Рамо Гласник Торба Дами Девојки Чанти
Новак - 50 %

Kingsons 13.3 15.4 инчен Лаптоп Чанта Водоотпорен Жените Crossbody Кеси Рамо Гласник Торба Дами Девојки Чанти

Достапно за нарачка
DEN 3600.00
DEN 1800.00
Достапност:


За производот

Големина:
13, 15
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Повод:
бизнис
Број на Рачки/Ремени:
Две
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
KS3035W
Главен Материјал:
Најлон
Обликот:
Повик Tote
Стил:
бизнис
Бренд Име:
kingsons
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Надворешноста:
Никој

Избор на клиент