Ново! Антички Сребрен Криви Бар Синџир Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Гроздобер Свиткана Ѓердан Одговара 8мм слајд шарм/писмо LSBR025*5
Новак - 30 %

Ново! Антички Сребрен Криви Бар Синџир Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Гроздобер Свиткана Ѓердан Одговара 8мм слајд шарм/писмо

Достапно за нарачка
DEN 678.72
DEN 475.00
Достапност:


Можете да DIY да се стави сите писма/ шарм заедно на бендови како што се вашите сопствени зборови : )
Модерен дизајн и висок квалитет
MOQ : 5 PCS
Материјал : не ' Рѓосувачки челик (Синџир+Криви бар+Hummer затворач)
Боја : Сребрена
Големина : 110mm : може да се стави на најмалку 10 парчиња 8мм слајд букви/ шарм.
100mm : може да се стави на најмалку 9 парчиња 8мм слајд букви/ шарм.
80mm : може да се стави на 7 парчиња 8мм слајд букви/ шарм.
60mm : може да се стави на 5 парчиња 8мм слајд букви/ шарм.
Состојба : Нова
Употреба : Промотивни подароци,сувенири
Тип : Занает Сувенири
Место на Потекло : Кина (копно)
Забелешка : овој производ вклучува Синџир+Криви бар+Hummer затворач, но не inclde слајд писмо/ шарм : )

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
diylocket
Пол:
Жените
Pendant Големина:
60MM, 80MM, 100MM, 110MM
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
LSBR025
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
56+3cm
боја:
Сребро.
Големина:
60MM, 80MM, 100MM, 110MM

Избор на клиент