Хидраулични Тешки-Должност Притиснете На Кочница, Хидраулични Поголеми Притиснете На Кочница Машина

Хидраулични Тешки-Должност Притиснете На Кочница, Хидраулични Поголеми Притиснете На Кочница Машина

Достапно за нарачка
DEN 999999.99
Достапност:


За производот

сертификација:
CE
Автоматизација:
автоматски
суровини:
Sheet / Plate Тркалање
Машина тип:
Притиснете На Кочница
Број На Модел На:
WE67K
Бренд Име:
HARSLE
Материјал / Метал Обработени:
Нерѓосувачки Челик
Дополнителни Услуги:
Крајот Формирање
моќност:
CNC

Избор на клиент