50cc GY6 интерактивната инсталација показател За 139QMA/Б Кинески мотор QJ Keeway Скутер suzuki Kymco Хонда, Јамаха мотор атв дел

50cc GY6 интерактивната инсталација показател За 139QMA/Б Кинески мотор QJ Keeway Скутер suzuki Kymco Хонда, Јамаха мотор атв

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производ : GY6 50 CC скутер Удар започнете рачката
Превозот Пакување : 1 buc
Спецификација : како фотографија покажа
Испорака Тежина : 400g
Примена : Genernal се користи за повеќето GY6 50cc Кинески Скутери, Хонда, Јамаха и Повеќето Кинески 139 QMB мотор скутери и мотоцикли, велосипеди.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

За производот

Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
MJMOTOR
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
4cm
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
удар започнете

Избор на клиент