1K 1.5 К 2К Перформансите на Спојката Извори Кинески за GY6 50 139QMB Скутер АТВ 4stroke

1K 1.5 К 2К Перформансите на Спојката Извори Кинески за GY6 50 139QMB Скутер АТВ 4stroke

Достапно за нарачка
DEN 671.52
Достапност:

1 K 1.5 К 2К Перформансите на Спојката Извори Кинески за GY6 50 139 QMB Скутер АТВ 4stroke
Спецификација : Кинески Скутер Делови Перформанси Трки Задните Спојки Извори GY6 50cc 139 QMB & 1 P39 QMB Оваа Листа Вклучува 3 Групи на Извори 1 K & 1.5 К & 2К Перформансите на Спојката Извори, Одговара на Задните Спојки 50cc 4 Удар Скутери Овие се 3 Спојки Чевли Извори кои го Одредуваат вашиот ВРТЕЖИ во минута Ангажман Вклучува 3 2к (2000 ВРТЕЖИ во минута) Спојки Извори & 3 1.5 к (1500 RPM) Спојки Извори & 3 1k (1000 ВРТЕЖИ во минута) Спојки Извори
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер/мотоцикл пред да се одржи редот.
2. Ако не можете да знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака.
3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор.
Како Професионални скутер/мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена
Тоа е достоен за вас да избран нас . Посетите на Веб-знаат за нас ! Добредојде

За производот

Објектот Ширина:
20cm
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Објектот Дијаметар:
7cm
Објектот Висина:
10cm
Специјални Функции:
Спојката Голема Пролет
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Тежина:
200g
Име На Модел:
GY6 50 80 100
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Челик
Зафатнина (ml):
50cc 100cc
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE

Избор на клиент