KAHANE 2 парчиња Автомобил стил Бела Копија Обратна Светла LED W16W 15SMD Canbus Грешка Emitter ЗА Форд ФОЛКСВАГЕН Голф Мицубиши Хонда, Тојота
Новак - 40 %

KAHANE 2 парчиња Автомобил стил Бела Копија Обратна Светла LED W16W 15SMD Canbus Грешка Emitter ЗА Форд ФОЛКСВАГЕН Голф Мицубиши

Достапно за нарачка
DEN 623.04
DEN 374.00
Достапност:

Име на модел : T15 15 SMD CANBUS 15 PC висока моќност LED ЧИП Напон : DC12 V-24 V Оваа T15 оптоварување LED сијалица ќе Одговара на сите возила зема 912, 920 или 921 w16w светилки за бекап обратна светла. Компатибилен со : T10 Оваа LED сијалица е подолг од акциите Halagen светилки, ве молиме проверете дали вашето возило има доволно простор, со цел да се инсталирате овие LED светилки Едноставна installtation(Без Модификација е потребно) животен Век : 20000 часа
2 x T15 Бела Копија Обратна Светлина

За производот

Фокус-Година:
2004,2002,2013,2001,2010,2014,2015,2003,2009,2012,2006,2005,2011,2008,2000,2007
Објектот Тежина:
0.02kg
Ford Модел:
Фокус
Специјални Функции:
за форд фокус 2 3 fiesta mondeo ecosport kuga
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Дијаметар:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
KAHANE
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Име На Модел:
T15
Име:
T15
Wattage:
3w
Леќа:
Вклучени
Тип На Објект:
Царинење Светла
Лер Зрак Тип:
LED
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Година:
До 2015

Избор на клиент