5pcs нов дизајн пенкало прирачник caneta microblading tebori тетоважа tools/пенкало за веѓа трајна шминка бесплатен превозот

5pcs нов дизајн пенкало прирачник caneta microblading tebori тетоважа tools/пенкало за веѓа трајна шминка бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 1343.52
Достапност:


5pcs нов дизајн пенкало прирачник caneta microblading tebori тетоважа tools/пенкало за веѓа трајна шминка бесплатен превозот
трајна шминка microblade пенкало;
1 : 2016 нов дизајн 2 : Оваа microblading pen може да се користи за магла веѓа шминка 3 : Ова упатство за pen може да се тужеше за да рачно изработени тетоважа 4 : Ова упатство тетоважа пенкало доаѓаат со висок квалитет на постојан шминка microblade пенкало;

За производот

Тип:
Тетоважа Пиштол
Број На Модел На:
T-53
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
мона
Пиштол Тип:
упатство
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
трајна шминка пен
Тип На Објект:
прирачник пен
Стил:
прирачник пен
microblading tebori количина:
5pcs
боја:
како фото

Избор на клиент