10Pieces Flatback Рамен Грб Kawaii Смола Cabochon Минијатурни Храна Кроасан Леб DIY Смола Занает Оркестарот Разубавувањето :17*27mm
Новак - 5 %

10Pieces Flatback Рамен Грб Kawaii Смола Cabochon Минијатурни Храна Кроасан Леб DIY Смола Занает Оркестарот Разубавувањето :17*27mm

Достапно за нарачка
DEN 105.12
DEN 100.00
Достапност:

10 Pieces Flatback Рамен Грб Kawaii Смола Cabochon Минијатурни Храна Кроасан Леб DIY Смола Занает Оркестарот Разубавувањето : 17*27mm
Состојба : нова, висок квалитет!
Материјал : смола
Големина : 17*27mm
Боја : како на сликата покажа
Употреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн. .
Превозот :
Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Слободно
Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС...
Цена :
Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.
Повратни информации :
Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за помош; pls контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Се чувствуваат слободни да не контактирате,ако имате било какви прашања или да бара ^_^

За производот

Стил:
Јапонија Стил
Бренд Име:
Свежо Градина
Материјал:
Смола
Тема:
Љубов
Обликот:
смола храна
Стил:
смола cabochon
Користење на:
смола занает

Избор на клиент