OHS Ustar 90012 Модел Посебен Маскирање Лента 2mm-50мм Модел Хоби Алатки за Сликање Додаток о
Новак - 0 %

OHS Ustar 90012 Модел Посебен Маскирање Лента 2mm-50мм Модел Хоби Алатки за Сликање Додаток о

Достапно за нарачка
DEN 251.04
DEN 251.00
Достапност:


Се Препорачува Потребните Алатки :
Ustar UA90012 Модел Посебен Маскирање Лента 2mm-50мм Модел Хоби Алатки за Сликање Додаток Спецификација - Производителот Ustar - Ширина : 2mm;3мм;4mm;6mm;9mm;12mm;18mm;24mm;30мм;50mm. - Секоја цел е 1 Сет -10 Ширина во 1 Пакет средства (2mm*1pcs,3мм*1pcs,4mm*1pcs,6mm*1pcs,9mm*1psc,12mm*1pcs,18mm*1pcs,24mm*1pcs,30мм*1pcs,50mm*1pcs) во 1 Пакет
Напомена : Поради мали делови кои може да предизвикаат гушење опасност ве молиме чувајте се далеку од децата Овој Модел Алатки бара технологија и вештини за да работат на тоа. Производ цени не вклучуваат ЦАРИНА во вашата земја
За Испорака : Нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји)од страна на регистрирани воздух mail, обично под 2 KG. По вашата нарачка е предаден, ќе има секогаш кратко одложување за следење на информации за да се започне ажурирање. Можете да ја провери нејзината следење на информации во вашата нарачка статус. Можете исто така да ги пратите на трети лица веб-сајт. ако не сте запознаени со тоа. ние можеме да ви помогне да ги пратите на тоа. Обично локалните дистрибутивен центар(post office) треба 10-15 дена(Европа, Азија),10-25 дена(Северна Америка,Австралија),30-60 дена(Јужна Америка) за испорака. ако не можат да вашиот пакет за 30 дена(Европа, Азија),40 дена(Северна Америка,Австралија),60 дена(Јужна Америка). ве молиме да го користите следење на број за да го добиете вашиот пакет, Од речиси поштата на вашиот примање адреса. Ве молиме да ни даде вашата точна адреса. или вашиот парцела нема да биде успешна испорака.
Контакт со Нас на : Можете да не контактирате преку Aliexpress порака систем, обично пораката ќе се одговори во 1 работен ден. ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Исто така можете да контактирате Aliexpress услуги на клиентите.
За Надвор Од Акциите : Ние, исто така, продаваме нашите производи во друга платформа или веб-сајт. значи има малечки шанса дека производот сте го купиле е надвор од акциите. обично ние ќе ве контактираме во 1-2 дена. Ве молиме да ја откаже нарачката љубезно. ние сме толку се извинувам за грешката. ако тоа се случи да ви. ние сме толку се извинувам за тоа. ние ќе ви понудиме попуст или забава да ја покажеме нашата почит кон вас. можете да го користите на следното купување. ви благодариме за вашето разбирање.
Други Политики : Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите УСЛОВИ.

За производот

Бренд Име:
Портокал Хоби
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Тип:
Модел Хоби Алатки За Сликање
Број На Модел На:
UA90012
Предупредување:
Гушење Опасност,8+
Материјал:
Хартија
Скала:
NO
Тема:
Модел Алатки

Избор на клиент