Детски Аквариум Декорација Риба Резервоарот Украси Сет од 3 Ананас Куќа & Squidward Велигденскиот Остров & Krusty Krab
Новак - 10 %

Детски Аквариум Декорација Риба Резервоарот Украси Сет од 3 Ананас Куќа & Squidward Велигденскиот Остров & Krusty Krab

Достапно за нарачка
DEN 307.20
DEN 276.00
Достапност:


3 Парчиња Детски Ананас Куќа & Squidward Велигденскиот Остров & Krusty Krab Дома Аквариум Декорација Риба Резервоарот Украс Оркестарот
Купи ' s Show
Карактеристики :
- Украс е направен од не-токсични поли смола/смола материјал и го прави возбудлива украс во секој аквариум.
- Нуди природната средина чувство.
- Променете го вашиот аквариум во убава глетка.
- Тоа е сликовито и боја детални за да додадете жив и природен живот на вашиот резервоар.
- Тоа е голема за да декорирате вашиот аквариум цело време со минимум одговорност и одржување.
- Тие'повторно се апсолутно безбедни за риба и најдобро од сите, тие нема't умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми.
- Тоа е погоден за сол и свежа вода
- Squidward Дома Големина : 16cm / 6.2" H
- Ананас Куќа Големина : 12.5 cm / 4.9'' H
- Krusty Krab Големина : 9cm/3.5'' L x10cm/4'' W
Пакување вкл. :
-3 КОМПЈУТЕРИ Аквариум Украси (како слики покажаа)
Ние сме во потрага напред за да ги прима вашите e-mail и прашања секогаш кога имате прашања за купување на тек или во врска со нашите производи.
*********************************************************************************************************
Испорака :
1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
2. Ве молиме имајте во предвид купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
3. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Гаранција
1. Ако објектот е квалитетот скршен во рок од 2 недели од денот на приемот на производот, ние ќе го замени со нов еден со добар квалитет ако не постојат изглед точки или човек-предизвикана грешка за време на користењето.
2. Гаранцијата не вклучува : несреќа, човечка грешка или неправилна употреба.
Повратни информации
1.Ние comitted на вкупните клиент satisification и сакате да ви донесе најдобри dhagte искуство. Ако сте задоволни со производот, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации.
2. Ако поради некоја причина не сте задоволни со купување или на нашите услуги ве молиме да ги споделите со нас пред да ја напушти netural или негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
*********************************************************************************************************

За производот

Големина:
M
Тип:
Риба
Бренд Име:
zoog
Водни Украси Тип:
Украси
Број На Модел На:
ДЕКЕМВРИ
Тежина:
600g
Материјал:
Смола
Детски риба резервоарот Декорација:
Ананас Куќа, Squiduard Велигденскиот Остров, Krusty Krab
боја:
multicolor
Големина:
16*6.3 cm
Детски Аквариум Декорација:
Аквариуми & Додатоци
Аквариум & Додаток Тип:
Украси & Украси
Спецификација:
Small
Стил:
Полнење Тип
Фидер Тип:
Општи Внесувач
Функција:
Еко-Пријателски и мирис за слободни

Избор на клиент