Бесплатен Превозот frameless туш вратата бранеа/бранеа+огледало/злато се справи со 304 од не ' рѓосувачки челик се справи со должина 465mm HM152
Новак - 39 %

Бесплатен Превозот frameless туш вратата бранеа/бранеа+огледало/злато се справи со 304 од не ' рѓосувачки челик се справи со

Достапно за нарачка
DEN 4319.52
DEN 2635.00
Достапност:


Кога ќе добиете предмети вашиот нареди, во рок од 24 часа ,ве молиме проверете внимателно,ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било peoblems. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, тоа се смета како се користи и ние нема прашање што било наплата или замена. Ако во 14 дена,можете да разменувате предмети,и што можете да направите како оваа :
Чекор 1) E-mail на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија со Датот.99 Цена : $25.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот. Поддршка Aliexpress Зачувам.67 Цена : $69.43 Цена : $50.
Политика На Враќање
Ве молиме Имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.
започнете Цена : $99.^_^
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.
Испорака детали
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена(во зависност од вашите нарачки количество) по уплатата.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.
Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле. Поддршка Aliexpress Зачувам.
б) ве Молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад. Ако не сте задоволни со вашиот објекти,ќе има 14 дена за да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле.53 Цена : $63. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.62 Цена : $59.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето.99
крајот
Бесплатен Превозот frameless туш вратата бранеа/бранеа+огледало/злато се справи со 304 од не ' рѓосувачки челик се справи со должина 465mm HM152
Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.
Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
Забелешка : цената е еден компјутери
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.

За производот

боја:
Огледало, Огледало и Брусен, Злато
Тип:
Рачки На Вратите
DIY Материјали:
Водовод
Број На Модел На:
HM152

Избор на клиент