2 парчиња HTD 8M Времето Макара 18 заби Понесе 10мм одговара појас ширината за 15mm CNC машини, ласер машина, гравирање машина со Висок квалитет

2 парчиња HTD 8M Времето Макара 18 заби Понесе 10мм одговара појас ширината за 15mm CNC машини, ласер машина, гравирање машина

Достапно за нарачка
DEN 1680.00
Достапност:

2 парчиња Алуминиумска 18 заби HTD 8 M Времето макара Понесе 10мм HTD 8 M Времето pulleys за висок вртежен момент пренос. Одговара за CNC машини,Ласер машина,Гравирање машина! 18 Заби HTD 8 M Времето макара Карактеристики :
Тип : 18-8 M-20 БОЛЕСТ Теренот : 8mm
Забите Број : 18 заби надворешен Дијаметар : 44.47 мм Страната : двоен Материјал : Алуминиум Легура Фиксен режим : 2* М4 Понесе на Времето макара : 10мм Одговара за Ширина на времето појас : 15mm Количина : 2 buc/пакет
Пакет Листата ги Вклучува, како Следи :
2 парчиња x 18 Заби HTD 8 M Времето Макара Понесе 10мм
4pcs x завртки M4 (дар)
1pcs x Ален Копче (дар)
Производ Слика : Забелешка :
ако Ви Треба Други Големина на Макара,ве Молиме Contacter Со нас,
Нашата Фабрика Може да се прилагоди на сите Видови на Времето Појас Макара.

За производот

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
18-8M-20AF
Број на Заби:
18
Тип:
Времето
Бренд Име:
yongpeng
Тип:
времето макара
Теренот:
8мм
Забите број:
18
создаден:
10мм
завртка дупка:
2*M4
прирабница:
Двојно прирабница
Одговара за ширина на HTD8M времето појас:
15mm
Материјал:
Макара е Алуминиум

Избор на клиент