10pcs Антички Симпатична Долг Нос Elepant Дупка Големина 11.5*2mm Слајд Изолација Монистра Одговара Рамен Кожа Кабелот
Новак - 15 %

10pcs Антички Симпатична Долг Нос Elepant Дупка Големина 11.5*2mm Слајд Изолација Монистра Одговара Рамен Кожа Кабелот

Достапно за нарачка
DEN 220.32
DEN 187.00
Достапност:

метар метар метар метар метар метар
Количина : 10 парчиња spacer Монистра ( не вклучуваат слика покаже кожа )
Материјал : Алуминиум Цинк
C olor : Антички Сребрен
Дупка Големина : Прибл. 11.5*2mm
Надвор големина : 15.5*17.5 mm
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инчен
Ние прифаќаме трговија на големо , добредојдовте да контактирате со нас за детали & цена . Превозот Предмети се испраќаат само по уплата. Ние брод предмети, главно, EMS,кина пост воздух mail, EMS е fastter но тоа е скапо. Така Ние обично брод кина пост воздух mail. Време на испорака : тоа обично трае 10-22 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот за да одберете земји,ве Молиме да ги проверите превозот и Пакување листа за детали. Ние не сме responesible за било accdident,dalays или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или ослободува се купувачот е одговорноста. Кога предметите надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во прв пат.Ако имате било какви прашања добредојдовте да контактирате со нас.
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на П. В. пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети,не кликнете на "confim испорака" buttom,ве молиме да ги фотографиите од нив,запишете го оштетени услови и контактирајте со нас веднаш Предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина Што ќе треба да ја прими и проверете ја вашата врати пред враќање на парите или замена ќе биде дадена.Враќање shiping надоместок ќе бидат платени од страна на Купувачот.Ние не наплата на превозот обвиненија За предмети кои се купени со бесплатен превозот,ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ
ПОВРАТНИ информации
Откако на вашиот предмети пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации тогаш јас ќе те оставам на истото, ако имате било какви проблеми не ве молиме да контактирате со мене, тогаш јас може да ми помогне .
Ако имате било какви се жалат, не за да ми даде можност да ви се обратам се однесува прво , јас ќе направам мојата најголема на содржини.
Сè може да се реши без да остават некоја негативна/неутрален повратни информации или ниска НСД. "Се најде Среќен Резолуција', наместо да се прибегне кон негативни ја поздравува против

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
LEZAM
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
SP443
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Големина:
15.5*17.5mm

Избор на клиент