1Pc Multicolors Везени Чипка Деколте Јака Мотив Applique Venise Закрпи за Моден Дизајн на Облека, Додатоци 37-44
Новак - 10 %

1Pc Multicolors Везени Чипка Деколте Јака Мотив Applique Venise Закрпи за Моден Дизајн на Облека, Додатоци 37-44

Достапно за нарачка
DEN 132.00
DEN 119.00
Достапност:


Опис :
Боја : Како на сликата
Материјал : Полиестер, Големина : Како слика Пакет се вклучуваат : 1 Buc Чипка јака answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
isequins
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Collar37-44
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
20cm
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент