stacy торба 051216 топла продажба унисекс жени мажи мали платно торба дама девојка туристички ранец

stacy торба 051216 топла продажба унисекс жени мажи мали платно торба дама девојка туристички ранец

Достапно за нарачка
DEN 360.00
Достапност:

stacy торба 051216 топла продажба унисекс жени мажи мали платно торба дама девојка туристички ранец

За производот

Тип На Објект:
Ранци
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Тиња Џеб
Дожд Маска:
No
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Никој
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Главен Материјал:
Платно
Капацитет:
Подолу 20 Литри
мерење:
25*32*12

Избор на клиент