2017 зима и есен жените надолу палта јакни за жените топло

2017 зима и есен жените надолу палта јакни за жените топло

Достапно за нарачка
DEN 5232.00
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
80988-1
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Бренд Име:
TRUSUN
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
здолниште
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Флорални
Пополнување:
Бела патка надолу
Одредување На Тежината:
200g-250g
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Тежина:
1.5
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент