ZDPARTS 4PC Автомобил Стил О Z Гуми Тркала Центар Капа Покрие Налепници За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 4 5 7 6 MK4 Хонда Граѓански 2006-2011 Договор
Новак - 21 %

ZDPARTS 4PC Автомобил Стил О Z Гуми Тркала Центар Капа Покрие Налепници За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 4 5 7 6 MK4 Хонда Граѓански

Достапно за нарачка
DEN 192.00
DEN 152.00
Достапност:

Да може да се меша стилови цел !!!
Prodcut покаже :
За превозот
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Чистење на автомобил површината пред лепење на вашиот автомобил
Лесен И Брз за инсталација и отстранување
Боја : Како на сликата шоу
Процесот на инсталација :
(1) Изберете ја вашата апликација област
(2) за Чистење надвор од област на примена со триење на алкохол или вода
(3) Отстранување на лента за покривање на лепило
(4) се Применуваат на decal во локација
Пакет Се Вклучени :
4 ПАРЧИЊА тркала центар покрие Налепница
Се истакна :
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Z
Стил : Италија/Американски/Германија/Франција/Велика Британија/uk црна/Австралија/Русија
Применливи модели : General
Fitment модели : Универзална
Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употреба. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Мулти Употреба за автомобили мотоцикли велосипеди, дома, продавница и сл декорација !!!
2. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. ви благодариме
Се врати и враќање
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
ZDPARTS 4 PC Автомобил Стил О Z Гуми Тркала Центар Капа Покрие Налепници За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 4 5 7 6 MK4 Хонда Граѓански 2006-2011 Договор
Опис :
Предмет Тип : 6 Стил Налепници
Материјал Тип : метал
Налепница Сместување : воланот центар центар налепница
големина : 56mm или 65mm
Дизајн : O. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

За производот

Големина:
56mm, 65mm
Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
lungutie-оз
Бренд Име:
ZDPARTS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
дизајн:
зборови
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
Објектот Должина:
5.6cm
категорија:
3D
Модел:
Возилото Логото
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Дијаметар:
5.6cm
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Pu
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Ширина:
5.6cm
Налепница Сместување:
Гуми & Rim

Избор на клиент