Нови Canislatrans Тактички Воен TM4.5-18x40 Два Боја забележување на т.н Пушка Опсег За CS Игра Вистински Лов Снимање OS1-0287
Новак - 10 %

Нови Canislatrans Тактички Воен TM4.5-18x40 Два Боја забележување на т.н Пушка Опсег За CS Игра Вистински Лов Снимање OS1-0287

Достапно за нарачка
DEN 8922.24
DEN 8030.00
Достапност:


Нови Canislatrans Тактички Воен TM4.5-18x40 Два Боја забележување на т.н " Пушка Опсег За CS Игра Вистински Лов на птици Снимање
Перформанси Параметар за квалитет на Слика : сликата е јасна , треба корекција нарушување , поле кривина , боја засенчување на Паралаксата : ≤0.5 Г Reticle зафатнина : ≤1.5 MOA Паралаксата Корекција : Multilayer слој FOV : ≤0.5 Г Излез ученик дијаметар/mm : > 85% се Прилагоди завртка : Регулирање на движи во права линија , без празни назад , звуци сребрена Излез ученик : ≤10мм Растојание на излез ученик : 40 Поглед на Агол : 19° Фокус range : 4.5°-1.1° Reticle : втората reticle Прилагодување тип : надвор Зголемување : 4.5-18 Кликнете Вредност : 1/4 MOA Спирала насока : насока на стрелките на часовникот Рефлекс призмата слој : Multilayer слој Кота /windage : ±40 MOA Целокупната светлина пренос : > 85% Координати : F142 Цел леќа Кол. : 40mm Coordiates светлината : 12 опрема Отпор : 3.5 kg Apperance Параметар Заврши & Слој : Anodize Боја : црна tyhone Текстура на материјал : Алуминиум Цевка со дијаметар : 30мм Dxšxv : 315x70x65mm Тежина : 630g Физички својства Влијание : 1000g 5 пати температура на Чување опсег : -50°~+70° Магла-доказ : минус 15°(30min) не може да се магла или дисперзирани во рок од 6" Вода-доказ : 52°C, 10 инчи длабоки , 3 мин Повтори менгеме reticle зафатнина : ≤1.5 MOA Reticle зафатнина по шок : ≤1.5 MOA Операција температура опсег : -30°~+50° Батерија : CR2032 на животниот век на Батеријата : 3000h Напојување : 3 V
На ВНИМАНИЕТО на : Сите наше време не се предвидени батеријата. Тоа е само за референца. Молам вашето разбирање.
1.Објектот ќе биде предаден од ПОБРЗО по плаќање верификација
2. Секој клиент, ве молиме бидете сигурни дека вашата примачи, адреси и контакт телефон, ние само да го испратите да се потврди адреса.
3. Објектот не ќе биде предаден на викенди и празници , ве молиме да ги внимание на нашите известување на одборот за празникот.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се само за вашиот референца. Сите наши објекти не обезбеди батеријата. Батеријата покажува само за референца
5. На превозот на пат не може да вашиот избор начин. Ние ќе некаде се избере најдобар начин за вас според вашата земја и меѓународни превозот ситуација преку Кина Пост Воздух Mail, Хонгконг Воздух Mail и Epacket
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена по испраќање на пакет, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и повратни информации што ПОБРЗО.
1.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ние би шанси да се прифати врати пакет во оригиналниот пакет. Сепак, round-trip превозот цена треба да се носат со себе.
2. Ако објектот е во ред или не работат, pls пратете ни слика и vedio на нашата е-мејл адреса [email protected] По проверка на пакет, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинално пакување и мора да ни нудат превозот следење на број.
4 Откако ќе го добиете вашето враќање пакет, ние ќе целосна наплата или да испратите нови една за вас.
Ние работи само 5 денови (Понеделник до ПЕТОК во 8 : 30 AM - 6 : 00 PM EST) неделно.
Ако итно сакате да контактирате со нас, pls оставите порака до нас. Додека ние работиме, ние ќе повратни информации за вас, како е можно поскоро.
Ве молиме да знаат дека вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички се исклучително важни за нас. Откако ќе се потврди на прими пакет, pls, исто така ни даде проценка

За производот

Бренд Име:
canis latrans
Број На Модел На:
OS1-0287
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка

Избор на клиент