10pcs 1.0*10*16mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 1.0 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=10мм

10pcs 1.0*10*16mm нерѓосувачки челик Малите место пролет 1.0 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=10мм

Достапно за нарачка
DEN 266.88
Достапност:

не ' рѓосувачки челик 304 1.0 mm Малите место пролет жица микро пролет
Големина : 1.0(d)*10(D)*16(L)
жица со дијаметар=1.0 mm
надворешниот дијаметар=10мм
должина=16mm

За производот

Стил:
Серпентина
Оптоварување Тип:
компресија
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
1.0*10*16.5 мм
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
MOQ:
10pcs
Големина:
1.0*10*16mm

Избор на клиент