Опрема пумпа бибиси арапски-E316L (лево ротација, со прирабница, нема крај масло штекер, splined долго вратило на Dongfeng трактор

Опрема пумпа бибиси арапски-E316L (лево ротација, со прирабница, нема крај масло штекер, splined долго вратило на Dongfeng трактор

Достапно за нарачка
DEN 1813.92
Достапност:


Опрема пумпа за Dongfeng
станот врска бунари;
Со прирабница од 4 дупки на завртки;
БЕЗ крај масло штекер;
Ротари : Лево

За производот

Тип:
градина алатка делови
Бренд Име:
AgroTALK
Број На Модел На:
БИБИСИ АРАПСКИ-E316L
Материјал:
Карбид
is_customized:
No

Избор на клиент