200pcs/многу Бела Organza Кеси 7x9cm Мал Подарок Кеси се Зголеми Дизајн Свадба Накит Шарм Подароци Пакување Торба Симпатична Organza Пошта
Новак - 12 %

200pcs/многу Бела Organza Кеси 7x9cm Мал Подарок Кеси се Зголеми Дизајн Свадба Накит Шарм Подароци Пакување Торба Симпатична

Достапно за нарачка
DEN 607.68
DEN 535.00
Достапност:

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Трговија на големо Мали Накит Бонбони Торба Подарок Пакување Organza Торба 7x9cm 200pcs/многу Зголеми Шема Бела Organza Подарок Перница Бесплатен Превозот. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .
Добредојдовте на Роуз Куќа :
имаме околу 12 бои и различни големини на organza кеси ,ако не можете да ги најдете,можете да контактирате со нас
Трговија на големо Мали Накит Бонбони Торба Подарок Пакување Organza Торба 7x9cm 200pcs/многу Зголеми Шема Бела Organza Подарок Перница Бесплатен Превозот
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 200 PCS /многу
Точка Бр. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина . Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.
Шопинг Процес
За Превозот
1.ве молиме проверете ја големината, ви Благодариме!
За Кориснички
1.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
Роуз Organza Торба 033
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Бела
Објектот Околу Големина
7*9cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.Но, Ако вашиот количина е помала од 1000pcs ,цената ќе биде поскапо.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Шарм Монистра Јатчесто овошје Бонбони Подарок Пакување Екранот драг пријател,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката Големина на објектот. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

За производот

Повод:
Роденден,за Нова Година,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените,денот на Благодарноста,Децата Ден
Број на Компјутери:
200pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Цвет
Број На Модел На:
Роуз Organza Торба 033
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
organza
Околу Големина:
7x9cm (2.75x3.54)
боја:
Бела
Материјал:
Organza (Voile Tulle)
Користат за :
Свадба Накит Шарм Монистра Обетки Бонбони Подарок Пакување
Кеси стил:
Мали Накит Бонбони Торба Подарок Торба За Пакување Кеси Organza Пошта
Is_customized:
Can Custom Logo (bolsas de regalo)
Боите Имаме:
Бела,Црна,Црвена Боја.Розова,Сина,Зелена,Жолта,Портокалова...
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Свадба Фаворизира Бонбони Кутија Подарок Торба

Избор на клиент