За Kia Sportage 2011 2012 2013 2014 2015 ABS Хром Внатрешни Центар Конзола Воздух Условен Пропустливи Покрие Калапи Скратува 6pcs/set
Новак - 17 %

За Kia Sportage 2011 2012 2013 2014 2015 ABS Хром Внатрешни Центар Конзола Воздух Условен Пропустливи Покрие Калапи Скратува

Достапно за нарачка
DEN 1247.52
DEN 1035.00
Достапност:


Превозот Термини :
Известување на Русија;
Поради изразат друштво на Русија ажурирање многу нови услови на испорака, секој приемник треба да именуван во полно име (целосно име и презиме која вклучувајќи три збора).
Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во 9 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
Инсталација метод :
Чекор 1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина. Лесно инсталирање.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Позитивно е секогаш очекува, ве молиме ги споделите со нас причина пред да остави негативни повратни информации и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми да се направи сте задоволни. wihtout било tools. Ние треба да се организираме на испорака. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
Ние ја испорача стоката до остатокот на светот. Бидејќи поштата или обичаите, што предизвикува одлагање парцела парцела, понекогаш по 25 дена да пристигнат на вашата адреса, или дури и еден месец подоцна парцела за да стигнат до вашата адреса.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.
Ние можеме да брод на светот
Објектот Ќе Биде Предаден во Рок од 3 работни дена штом вашата Исплата Потврди.Па ве Молиме оставете ги вашите име и презиме? при купување на стоката.
Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк,виша сила и слично.
"Хонгконг пост воздух mail" : Колет, генерално, ќе биде во рок од 15 дена - 35 дена да пристигнат на вашата адреса. Сепак,ние ќе ве информираме преку е-Маил.На пример,Бразил ќе брег 25 - 60days
"ЕМС експрес" и "EPacket express"
Повратни информации :
Вашето мислење е поддршката за нас и тоа може да ни помогне да се подобри.На пример,Бразил ќе брег 25-60 дена.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена - 15 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
Следење на број ќе се обезбедува,On-line следење е на располагање во 3-5 дена по превозот.
Понекогаш,се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен.
Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail"или" ЕМС експрес" или"Хонгконг пост воздух mail"за купувачот за испорака на стоката.
Чекор 2 : се отстрани 3m лепак во грбот;
Чекор 3 : се загрее 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.Должината на повеќе статии,ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача.
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За Kia Sportage 2011 2012 2013 2014 2015
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов. Вклучува : 6pcs/set за 1 автомобил.
"Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во рок од 15 дена - 35 дена да пристигнат на вашата адреса. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.3 M автомобилската селотејп е во прилог .Размислете да ви донесе неповолно, ви благодарам за вашата соработка. Материјал : Висок Квалитет ABS Хром, Пластика.

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
112061
Бренд Име:
Kadore
Објектот Должина:
20cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Високо Квалитетна abs хром
Година:
План за 2011-2015
Автомобил Направи:
Одговара за KIA Sportage

Избор на клиент