Зачудувачки Сребро Кристално Јасно Rhinestones Кубни Циркон Свадба Тиара CZ Булчински Кралицата Принцеза Церемонија Круна Пратилки Жени
Новак - 5 %

Зачудувачки Сребро Кристално Јасно Rhinestones Кубни Циркон Свадба Тиара CZ Булчински Кралицата Принцеза Церемонија Круна Пратилки

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 456.00
Достапност:


Кристал Rhinestones Бисери Цвет и Лист Свадба Тиара Headband Булчински Круна Коса додатоци Пратилки
Материјал : Цинк легура,кристали,rhinestones
Големина : 15cm*3cm
Прилики : Секојдневна употреба,Свадба,забава,Ангажираност,Фото
HG420
HG618
HG704
HG429

За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
SL-HG420
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Бренд Име:
SLBRIDAL
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes

Избор на клиент