Божиќ колачи украсување 6pcs/set Дедо мраз снег чизми ракавици Gingerbread Човекот елка силикони торта bakeware Бесплатен превозот

Божиќ колачи украсување 6pcs/set Дедо мраз снег чизми ракавици Gingerbread Човекот елка силикони торта bakeware Бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 522.72
Достапност:


Продавачот Потсетник ви Благодарам многу за доаѓање до нашата продавница. Пред купување, прочитајте ги инструкциите внимателно. 1. Објекти купување ќе биде предаден во 3-7 дена. 2. Ако вашата цел е помалку од $ 5, бесплатен превозот. Тоа е предаден во Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Не земјата на дестинација следење на информации. Ако вашата цел се повеќе од $ 5, бесплатен превозот. Превозот со Пост Регистрирани Воздух Mail. Повеќето земји имаат песна и знак евиденција. (Канада, Австралија, Холандија и Велика Британија во некои области, нема да има знак евиденција. Ако ви треба подобро следење, одберете e Packet Превозот.) Дојде време е утврдена од страна на давателите на поштенски оператори, и ние не може да ветување за да се контролира. Карго одложувања, ве молиме да се разбере. Бидејќи логистика одлагање, да ни даде помалку од 4 ѕвезда повратни информации не е фер. 3. Ако треба да биде многу брзо за да се добие стоки, ве молиме изберете DHL / EMS курир таквите канали. Од денот на испорака, 10 дена може да ја прими стоката. 4. Ве молиме да го прочитате детални информации и слики пред да го купат. Секој од нашите производи има детални големина марка. Да се избегне, бидејќи големина не ги исполнува вашите потреби и барања, и се враќа. Не ни даде помалку од 4 ѕвезда повратни информации за оваа причина. 5. Не грижете се ако не сте добиле стоката или добиле било каква штета или недостатоци. Ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе обезбеди фотографии и докази. Ние ќе рефундирање или ре-пратката. 6. Откако ќе го добиете производот, ние се надеваме да го добиете вашиот искрени Повратни информации. Вашите повратни информации, добра или лоша, е наша најдобра поддршка. Ние ќе бидеме врз основа на повратните информации, подобрување на квалитетот на стоки и услуги.
[Име на производ] : 6pcs/set Дедо мраз снег чизми ракавици Gingerbread Човекот елка силикони торта bakeware [Цена на Производот] : (6pcs) [Производ материјал] : Храна одделение силиконски [Спецификација на Производот] : Должина : 9-11cm ширина : 7-8.5 cm висока : 2.7-3.4 см [Опис на Производот] : Висока Температура опсег : 230°c, Минимална : -40 °c [Опис на Производот] : боја испрати по случаен избор

За производот

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
SKGQ006
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
EZ ПЕЧЕЊЕ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Храна одделение Силиконски
Обликот:
Дедо мраз снег чизми ракавици Gingerbread Човекот Божиќ дрво
Тип:
торта материјали,торта Алатка, торта тави,Bakeware
Погоден за:
Торта,Леб,Косата,Желе
Функција:
Да се направи сладолед .сапун. свеќи.isomalt
Предности:
Не-стап,Супер Лесно да се Чисти
Употреба:
Микробранова Безбедно Фурна Безбедно Замрзнувач Безбедно машина за миење Садови безбедно
Температура:
-40℃--- 240℃
Количина:
6pcs/set
Пакување:
oppbag

Избор на клиент