Noizzy Ум Черепот Јапонија Хо Автомобил Авто Значка Фендер Налепница Амблем 3D Метал Хром Автомобил Подесување Автомобил-Стил

Noizzy Ум Черепот Јапонија Хо Автомобил Авто Значка Фендер Налепница Амблем 3D Метал Хром Автомобил Подесување Автомобил-Стил

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:


Ако уживате во нашите производи и услуги, ве молиме да ја додадете нашата продавница до вашите омилени листата :
100% носат отпорни на метални материјали.
Интегрирани фалсификување,Ликовната Обработка.
Елегантен изглед,не-исчезнува.
3 M лепак фиксни,Без дупчење,издржливи.
лесно се применуваат за автомобили и мотори.
лесно да се отстрани без никакви остатоци.
Димензија : L=9.8 cm W=1cm
Боја : како што е прикажано во слика
Пакет содржи : 1 Парче Амблем
Одредено Место : Trunk/Фендер
Совети : 10% Попуст за нарачка на не помалку од 3 Компјутери.
Инсталација Информации :
1. Чист автомобил површина, бидете сигурни дека нејзините сува и рамно пред инсталацијата.
2.Откине лепак поклопецот, притиснете фирма надолу на одредено место за 2 Мин. (Лепак stickness enhanced ако загрева со полесни).
3. Нема автомобил за перење во рок од 24 часа по инсталацијата.


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
NOIZZY
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
категорија:
Амблеми
Име На Модел:
Ум Черепот Колекција
дизајн:
Животните
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
9.8cm
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
0.5cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
Тотеми
Објектот Ширина:
1cm
Налепница Сместување:
Целото Тело

Избор на клиент