Висок Квалитет на жените Вистинска Кожа Торба Гласник Wristlet Ден Спојки Торба Женски Crossbody Торба првиот слој cowskin торба
Новак - 34 %

Висок Квалитет на жените Вистинска Кожа Торба Гласник Wristlet Ден Спојки Торба Женски Crossbody Торба првиот слој cowskin

Достапно за нарачка
DEN 1406.40
DEN 928.00
Достапност:

Производи Детали Функција : Спојки Торба / Гласник Торба / Торба / Briefcase Торба / Пол : Женски Материјал : Високо Квалитетен Cowhide Кожа Димензии (должина*Hight*Дебелина) : 23*14*5cm Боја : Црно-Сини & Вино Црвено & Портокал & Apple Зелена Забелешка : Поради различни мерни методи со раце тоа е припаѓаат на нормалниот рок од±1-3cm грешка

За производот

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
злато корални
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Затворање Тип:
маска
Чанти Тип:
Ден Канџите
Обликот:
Размавта
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Разноврсна
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
WB107

Избор на клиент