2017 Новиот Пар долна облека на жените гаќи мажите боксер шорцеви убави розова љубов срцето гаќи за неколку
Новак - 5 %

2017 Новиот Пар долна облека на жените гаќи мажите боксер шорцеви убави розова љубов срцето гаќи за неколку

Достапно за нарачка
DEN 575.04
DEN 546.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница! Со цел да се направи имате среќен шопинг искуство во нашата продавница и да се избегне било непријатни по продажба прашања, ве молиме љубезно ве молиме да потрае неколку минути за да го прочитате некои шопинг совети. Вие сте добредојдени да контактирате со нас преку порака или e-mail за Испорака : Defaultly ние ги користиме Aliexpress Стандард Превозот за бесплатен превозот Ние ќе има за цел да ја добиете вашата нарачка до вас во времето, но не се загрижени ако тоа се врти подоцна од ова, ние ќе контакт со превозот на компанијата за да бидете информирани. Ние се извинуваме што P. O. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат или ќе бидат испратени на вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Повратни информации : 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви даде некои попусти за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволи со нашите porducts, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ние како продавачот никогаш не би го направил ништо намерно да ја загрози прима нешто помалку од позитивни 5 ѕвезди повратни информации, бидејќи ние заработи нашиот битисувања преку Ali Express и Ali Express казнува ни силно monetarily за nonpositive / под 5 ѕвезди повратни информации! Ние сакаме нашите клиенти да бидат среќни и враќање на оние, дури и повеќе чест ние се е кажано за нивното семејство и пријатели, колега. Нашата мисија е дека посреќен на клиентите, тоа ни овозможува да се продолжи со задачата и да се развиваат. Затоа ние ќе се обидеме најдобро да се создаде производи и услуги да бидат задоволни купувачи.

За производот

Големина:
Male L Female M, Male L Female L, Male L Female XL, Male XL Female M, Male XL Female L, Male XL Female XL, Male 2XL Female M, Male 2XL Female L, Male 2XL Female XL, Male 3XL Female M, Male 3XL Female L, Male 3XL Female XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Број На Модел На:
5089/5090
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Spandex,Бамбус Влакна
Бренд Име:
SHOWKISS

Избор на клиент