50pcs/многу Сини Цвеќиња за Печатење на Пластични Кеси 13x21cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Кеси Симпатична Пластични Подарок Торба Со Рачка
Новак - 12 %

50pcs/многу Сини Цвеќиња за Печатење на Пластични Кеси 13x21cm Мали Накит Бонбони Подароци Пакување Кеси Симпатична Пластични

Достапно за нарачка
DEN 172.80
DEN 152.00
Достапност:


Добредојдовте на Роуз Куќа :
Трговија на големо 50pcs/многу Сини Цвеќиња Печатење Бела Пластична Кеса 13x21cm Мали Накит Бутик Подарок Пакување Шопинг Торба Симпатична Пластични Подарок Перница Со Рачка
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 50 PCS /многу
Точка Бр.
Пластична Торба Торбичка 063
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Сина Цвеќиња Дизајн Бела
Објектот Околу Големина
13x21cm
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Накит,Монистра,Бонбони,Козметика,Играчки,Бутик Подарок Пакување
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.
2.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
3.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
4.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
3.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
4.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Трговија на големо 50pcs/многу Сини Цвеќиња Дизајн Бела Пластична Кеса 13x21cm Мали Накит Бутик Подароци Пакување Шопинг Торба Симпатична Пластични Подарок Перница Со Рачка

За производот

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Шема:
Цвет
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Пластична Торба Торбичка 063
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KoMee
торба големина:
13x21cm (5.1x8.2)
боја:
Сина Цвеќиња Дизајн Бела
Материјал:
Пластични
торба стил:
Накит Торба Бутик Кеси Божиќ Кеси Бонбони Подарок Торба За Пакување Кеси
Индустриска Употреба:
мали накит шарм закуски играчки, бонбони подарок пакување
Тежина:
about 2g/piece
is_customized:
Yes (Bolsas de Plastico)
Големината На Пластични Кеси:
9x15cm 13x21cm 15x20cm 18x23cm 20x25cm 25x35cm 30x40cm 45x55cm
Запечатување & Рачка:
Рака Должина На Рачка

Избор на клиент