трговија на големо луксузни ретро класичен мажите дедо Антички Фаза на Месечината емајлирани воз месинг механичко движење Џеб Види час
Новак - 5 %

трговија на големо луксузни ретро класичен мажите дедо Антички Фаза на Месечината емајлирани воз месинг механичко движење Џеб

Достапно за нарачка
DEN 14400.00
DEN 13680.00
Достапност:


добар квалитет луксузни ретро класичен мажите дедо Антички Фаза на Месечината емајлирани воз месинг механичко движење Џеб Види час
случај материјал
легура
случај дијаметар
4.5 cm
Случај дебелина
1.3 см
синџир должина
35cm
нето тежина
70g

За производот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SHUHANG
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Дијаметар:
0.05 m
Пол:
Мажи
Стил:
Античкиот
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
Воз
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
W00358
Случај Материјал:
Легура
случај дијаметар:
4.5 cm
Случај Дебелина:
1.3 СМ
Синџир должина:
35cm
Нето тежина:
70g
Нови:
воз види џеб
вид:
machanical фоб види
Стил:
Античкиот
За:
Мажи
боја:
бронза

Избор на клиент