100pcs/број- (20-30мм) Kraft Хартија Козметика Складирање Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување, Кутии вентил цевки
Новак - 8 %

100pcs/број- (20-30мм) Kraft Хартија Козметика Складирање Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување, Кутии вентил

Достапно за нарачка
DEN 890.88
DEN 820.00
Достапност:


100pcs/многу - kraft Хартија Кутија DIY Кармин Парфем Етерично Масло Шише Пакување Картон Boxe
Материјал : 350g Kraft хартија
Количина : 100pieces/многу
боја : kraft хартија во боја
* Пакет ќе бидат испратени станот. Тоа е лесно да дури и го направи тоа во кутија.
* Фотографиите можат да имаат благо боја разлика со вистинските производи поради снимање светлина, различни прилагодувања на уредот сл.

За производи :
* Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина, различни екран поставување итн. Ние го цениме вашето разбирање.
* Сите производи се двојно проверени пред испраќање. Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.

За превозот :
* Ние сме користење на Aliexpress превозот систем. Нивниот систем автоматски ќе го избере превозот метод и производство на следење на број на вашата нарачка. Тоа може да се разликуваат во зависност од вашите нарачки' квантитет и тежина.
* Ако имате било какви посебни барања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.

Внимание :
1. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса за да бидете сигурни дека тоа може да стигне до вас од страна на локалните поштата.
2. Ве молиме обрнете внимание на вашиот центар за пораки или e-mail. Ние ќе ве контактираме во случај да има проблем со вашата нарачка.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.

За производот

Подарок Торба Големина:
Бренд Име:
eKangbuy
Број На Модел На:
krf-01
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број на Компјутери:
100pcs

Избор на клиент