Трговија на големо рачно изработени Комбинација Памучен Материјал 1.1 cm Памук, Чипка Лента Заб Памук, Чипка НАМАЛИ Памук, Чипка Z585
Новак - 11 %

Трговија на големо рачно изработени Комбинација Памучен Материјал 1.1 cm Памук, Чипка Лента Заб Памук, Чипка НАМАЛИ Памук, Чипка

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 427.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница!
Ширина (Приближно) : 1.1 cm(0.43 Инчи)
Боја : off бела (беж)/кајгана бела прикажани како слики
Пакет : 5 0yards вкупно

Ве молиме да се напомене дека 1 двор =91cm=0.91 м , и 1"=2.54 см
Ако сакате повеќе квантитет, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене ^_^
Ви благодарам многу за посетата!
Имајте пријатен шопинг! Се видиме следниот пат! Боја разлика Разлики во бојата може, затоа што од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина, итн. Меѓутоа, ако мислите дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас.Ви благодарам многу. Начин На Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете
2. Плаќањето треба да биде завршен во рок од 20 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. Превозот И Известување 1.Најчесто, Ние ќе брод во рок од 1-3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. и ќе ги добиете во рок од 15-45working дена . Брод од страна на Кина пост воздух mail. DHL, EMS, и др. 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и полно име е точно. 3. I f 50 работни дена не добие, ве молиме контактирајте со нас, ние ја прифати наплата, и ви треба да се плати за да ни еднаш сте го добиле. 3. Поголемиот дел од објектот е во парк, но и ако не постојат акции , ние ќе ве информира за замена или рефундирање во рок од 2working дена. Рок на Услугата 1.100% купувачи Задоволство Загарантирана, Големопродажната цена на пазарот. 2. Било оштетени или исчезнати објект. Ве молиме контактирајте со нас со 10 работни дена за замена или враќање на средствата. Ве молиме не го отвори спорот без комуникација 3.Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за враќање или надоместок, и, исто така, ве молиме контактирајте со нас да разговараат за најдоброто решение за вашиот проблем. 5. Такси превозот за враќање на некој објект(без разлика дали за наплата или exchage) се на купувачот одговорност. Замена ќе биде предаден по приемот на врати објектот. Повратни информации : 1. Вашиот 100% задоволство е нашата извршување. Ако сте задоволни , ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди" за нас. 2. Кога имате проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ви благодариме. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Очекуваме да соработуваме со вас за долго време.

За производот

боја:
исклучување бела, кајгана бела, мешавина боја
Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
0.43 инчен
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Ширина:
1.1cm
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент